Služby

Karosárske a lakovnícke práce

Poskytujeme služby v oblasti karosárskych a lakovníckych prác s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami.

Predaj autolakov a lakovníckeho príslušenstva

V našej predajni nájdete autolaky na vodnej báze najnovšej generácie Aquabase plus, dvojzložkové autolaky direkt-gloss HS+ britskej značky NEXA, patriacej do skupiny PPG. Samozrejmosťou sú metalické, či perleťové farby, ako aj špeciálne farby s obsahom pigmentov xyralic, ktoré Vám pripravíme na počkanie – podľa kódu výrobcu vozidla. Ďalej ponúkame podkladové materiály značiek 4CR alebo Trixxal a ďalšie, v tejto branži potrebné materiály, ako brusivo, brúsne a leštiace pasty a pod. Keďže s týmito materiálmi dennodenne sami pracujeme, vieme poskytnúť aj cenné rady získané praxou.

Pneuservis

Pneuservis za férové ceny – kompletné sezónne prezutie od 27,- !

Predaj náhradných dielov

Pre našich zákazníkov vieme zabezpečiť nové náhradné diely od viacerých dodávateľov na trhu.

Renovácia svetlometov

Zoxidované, alebo inak poškodené plastové svetlomety vieme renovovať tak, aby vyzerali ako nové!

Leštenie a renovácia laku

Lak je počas prevádzky auta vystavovaný najrôznejším vplyvom počasia, ako aj mechanickému opotrebeniu, ktoré sa časom prejavia ako ryhy, škrabance, alebo matný a nelesklý povrch. Leštením a voskovaním vieme tieto nedostatky odstrániť a dodáme tak Vášmu automobilu stratený lesk.

Zváranie plastových dielov

Ak máte prasknutý plastový diel, netreba vždy kupovať nový. Menšie praskliny na dielcoch zo zvariteľných druhov plastu dokážeme opraviť tak, aby sa do opravy investovalo čo najmenej finančných prostriedkov.